• Zaloguj do systemu |
  • Masz pytania?: 24 254 54 97
  • Email: biuro@juzgaz.pl
  • Czynne całą dobę 7 dni w tygodniu

SPRZEDAŻ HURTOWA GAZU

Już Gaz od ponad 30 lat posiada własną rozlewnię gazu zlokalizowaną w woj. Łódzkim, przy drodze krajowej nr 60, na wylocie z Kutna w stronę Płocka. W odległości ok. 4 km od rozlewni biegnie autostrada A1 węzeł SÓJKI oraz w odległości 9 km od węzła KUTNO – PÓŁNOC.

Na terenie rozlewni znajduje się nowoczesny układ pomiarowy, przeznaczony do obsługi dostaw w cysternach samochodowych. Odpowiednie przyrządy  precyzyjnie określają ilość wydanego gazu, a specjalna waga pozwala kontrolować ilość gazu przy wjeździe i wyjeździe autocystern.

Rozlewnia dysponuje zbiornikami gazu płynnego o łącznej pojemności 260 m³.

Już Gaz prowadzi dystrybucję autogazu przede wszystkim do stacji paliwowych, zlokalizowanych głównie na terenie województwa łódzkiego oraz częściowo województwa mazowieckiego, kujawsko Pomorskiego i wielkopolskiego. Paliwo jest dostarczane za pomocą cystern samochodowych dużych o pojemności ok 45 tyś L oraz cystern mniejszych o pojemności 20 tyś L.

AUTO – GAZ służy do napędzania silników spalinowych. Stanowi doskonałą, ekologiczną i ekonomiczną alternatywę dla benzyny. Paliwo to w żaden sposób nie wpływa na obniżenie mocy silnika – pracuje on ciszej, a dzięki czystszemu spalaniu zwiększa się jego żywotność. Najbardziej odczuwalną różnicę płynącą ze stosowania autogazu można zauważyć w obniżeniu rachunków za paliwo, a przez to mniejszych kosztach eksploatacji pojazdów.